Wyciskarka angel sprzedam – czyli dlaczego warto kupić wyciskarkę wolnoobrotową

Wyciskarka angel sprzedam to coraz popularniejszy sprzęt AGD. Jest to spowodowane tym, że są one o wiele bardziej wydajne od tradycyjnych sokowirówek. Co więcej, wydobywający się z nich sok jest zdecydowanie zdrowszy i bardziej wartościowy. Dlaczego tak się dzieje? Jakie jeszcze zalety mają wyciskarki do owoców?

Zanim przejdę do pozytywnych cech, którymi może pochwalić się wyciskarka do owoców, przypomnę, dlaczego warto pić soki. Przede wszystkim owoce i warzywa powinny być głównym składnikiem diety człowieka, co więcej forma ich podawania nie ma najmniejszego znaczenia, więc można je przyswajać w formie soku. Muszę też wspomnieć, że jest to również najlepsza metoda przyswajania witamin.

Sokowirówki – niegdyś bardzo popularne, a obecnie zapomniane

Wydaje mi się, że większość osób pamięta sokowirówki, co więcej nadal wiele osób z nich korzysta. Były one bardzo popularne, ponieważ charakteryzują się niską ceną i można w nich wyciskać twarde owoce i warzywa. Niestety, urządzenie to ma wiele wad, które powodują, że obecnie nie warto w nie inwestować. Przede wszystkim najbardziej pożądanymi warzywami pod względem właściwości zdrowotnych, mikroelementów oraz witamin są te liściaste. Niestety, sokowirówka sobie z nimi nie poradzi.

Wyciskarka Angel Sprzedam

Co więcej, wydobywające się odpady z sokowirówki bardzo często są mokre i wilgotne, a co za tym idzie, pozostał w nich cenny sok. Kolejny minusem jest fakt, że w sokowirówce następuje ścieranie produktu poprzez szybko kręcącą się metalową kratkę. Podczas tego zabiegu sok się natlenia i rozwarstwia, a to przekłada się na niską zawartość wartości odżywczych. Na koniec muszę wspomnieć o tym, że kultura pracy urządzenia również pozostawia wiele do życzenia – jest ona bardzo głośna.

Wyciskarka angel sprzedam

Krokiem milowym w technologii produkcji soków są wyciskarki wolnoobrotowe. Propozycje liderów są tak dobre, że wychodzące z nich odpady są bardzo suche i nie zostawiają w nich żadnej kropli soku. Co więcej, można do nich wkładać produkty liściaste takie jak zioła, nacie czy liście sałaty. Dzięki specjalnej wolnoobrotowej technologii są w stanie wycisnąć sok z każdego warzywa i owocu. Co więcej, jakość samego soku jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku sokowirówki. Wiąże się to z faktem, że im wolniej wyciskany jest owoc lub warzywo, tym lepiej, ponieważ zostaje w nim więcej wartości odżywczych, a sam produkt się nie nagrzewa. Muszę też dodać, że charakteryzują się one łatwością w utrzymaniu porządku, ponieważ często posiadają tryb samooczyszczenia.