Kuvings Big Mouth B6000 Test wyciskarki

/

KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 to doskonałe urządzenie dla tych, którzy szukają dla siebie wyciskarki, która będzie sobie radzić z twardymi surowcami. Najważniejszym udogodnieniem będzie to jak model jest przygotowany pod kątem budowy. Dostajemy bowiem wsad o średnicy aż 7,5 cm. Dzięki temu będzie można skutecznie wyciskać sok z całych owoców i nie będzie trzeba ich wcześniej kroić. To ważne, ponieważ uniknie się utleniania owoców i soku i utraty cennych składników.

W tym modelu dostajemy silnik o mocy 240 W, co będzie najwyższa wartością, gdy chodzi o wyciskarki pionowe, do których należy właśnie ten model. Dzięki temu pozyskać można sok nawet z najtwardszych surowców, do których zaliczyć można między innymi buraka albo seler. Silnik pracuje dodatkowo dość cicho co również będzie miało znaczenie. nie ma bowiem obaw o to, że pobudzimy całą okolicę. Dzięki temu, że podajnik ma formę pionową można oczekiwać, że owoce same będą się przesuwać w stronę wała, który odpowiada za ich miażdżenie.

Kuvings - www.sokowo.pl

Wszystkie elementy tego urządzenia wykonane są z ULTEMU, który charakteryzuje się wyjątkową trwałością i dlatego będzie odporny na wszelkie mechaniczne uszkodzenia. Obudowa również przygotowana jest z tritanu, który charakteryzuje się solidnością. Ważne dla użytkowników będzie to, że oba surowce nie wchodzą w reakcję z kwasami, które się znajdują w owocach, dlatego możemy być pewni, że nie będą oddawać niekorzystnych składników do soku. Wszystko co zostało przygotowane przez tego producenta to liczne udogodnienia praktyczne, które sprawią, że takie urządzenie będzie się jeszcze lepiej sprawdzać. można między innymi zauważyć, że pojawia się tam wygodny bieg wsteczny, który pozwoli odwracać pracę urządzenia w momencie, gdy surowiec będzie się blokował. Mamy także zatyczkę w zbiorniku, która umożliwi nam zatrzymanie soku wewnątrz urządzenia. Przygotowane rozwiązania wentylacyjne sprawiają, że sprzęt może bez większych problemów pracować nawet około 30 minut. Potem wystarczy tylko 10 minut przerwy i możliwa będzie dalsza praca.