Kilka słów o firmach Angel, Hurom i Kuvings.

/

Wyciskarki Angel

Firma Angel Co., Ltd zaczęła swoją działalność na początku lat 80-tych minionego wieku i jest to firma z dużym doświadczeniem, która zajmuje się produkcją doskonałych wyciskarek do soków. Wiele badań prowadzonych przez tą firmę doprowadziło do tego, że jej oferta jest rzeczywiście perfekcyjnie przygotowana i każdy sprzęt będzie nam dawał możliwość przygotowywania wartościowego, smacznego soku, który będzie miał wszystkie cenne witaminy oraz minerały. Wielkim plusem tych urządzeń jest to, że są one bardzo proste w eksploatacji i łatwe do czyszczenia. Misją tej marki będzie kreowanie zdrowego trybu życia poprzez tworzenie produktów, które wspierać mogą ten proces. Firma stawia na doskonałą jakość i wprowadza nowoczesne technologie oraz dba o ciągły rozwój. To właśnie dzięki tym czynnikom produkty tej właśnie marki cieszą się rozpoznawalnością praktycznie na całym świecie.

Kuvings - www.sokowo.pl

Wyciskarki Hurom

Dzięki kreatywności oraz badaniom i innowacyjnym technologiom firma Hurom znajduje się wśród najlepszych producentów sprzętów AGD, dla których zdrowie oraz dobro ludzi będzie kluczową sprawą. Skupianie się na potrzebach konsumentów sprawia, że firma tworzy coraz lepsze produkty. Na wszystkich poziomach firma chce działać uczciwie, dlatego jest otwarta na to co potrzebują klienci. Stara się przygotowywać urządzenia na bardzo dobrym poziomie, które będą także spełniać udanie oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów, którym na doskonałej jakości będzie zależeć najbardziej.

Wyciskarki Kuvings

Kuvings to marka, która również jest już znana na całym świecie i ma świetne urządzenia kuchenne. Jest to również producent sokowirówek oraz wyciskarek. Firma oferuje nam sprzęt do przygotowywania żywności naprawdę na doskonałym poziomie. wywodzi się z Korei, gdzie oczywiście tworzy się najlepsze na świecie wyciskarki i w jakieś mierze będzie to już pewien znak jakości tej firmy. Nowy model urządzenia B6000 to pierwszy na rynku sprzęt z bardzo dużym wsadem, do którego bez większych problemów będzie można skutecznie wkładać całe owoce i warzywa. W ten sposób sprzęt będzie bardzo praktyczny i wygodny w trakcie pracy.