Foppapedretti debiutuje w Polsce

/

Foppapedretti, włoski producent akcesoriów i mebli dziecięcych, potwierdza krążące od jakiegoś czasu plotki: już w czerwcu marka pojawi się na polskim rynku. Na dzień dzisiejszy marka Foppapedretti nie jest szeroko znana na polskim rynku. Ta działająca od ponad pól wieku włoska firma rodzinna jest prawdziwą ikoną w swoim kraju, a także posiada filie w kilkunastu krajach na całym świecie, gdzie zawsze zdobywa duży udział w rynku niemal natychmiast po pojawieniu się na nim. Jest to prawdą tak dla segmentu mebli dla dzieci, jak i dla akcesoriów dla dzieci, takich jak zwłaszcza będące jednym z najważniejszych produktów Foppapedretti wózki dziecięce.

Marka Foppapedretti

Żeby uświadomić sobie, jak wielki potencjał posiada firma, najlepiej jest przywołać wyniki badania rozpoznawalności różnych marek we Włoszech, jakie zostało wykonane kilka lat temu. Za najbardziej rozpoznawalna włoską markę uznano Ferrari, zaraz za nim znalazło się Permiggiano Reggiano, a na trzecim miejscu, przed ogromną ilością innych marek globalnych, było właśnie Foppapedretti. Produkty Foppapedretti mają we Włoszech i w innych krajach, gdzie marka zawędrowała, specjalny status. Są one uznawane za produkty luksusowe, które każdy by chciał mieć, ale nie każdego na nie stać, jak mawiają sami Włosi.

We wszystkich włoskich domach zazwyczaj jednak jakiś chociażby niewielki mebel od Foppapedretti lub wózek dziecięcy się znajduje. Ma na to duży wpływ fakt, iż jest to od kilku dekad najmodniejszy prezent ślubny. Podobną pozycję Foppapedretti uzyskało także na m.in. rynku francuskim, koreańskim, niemieckim i rosyjskim. W Polsce Foppapedretti musi stać się sukcesem, ponieważ wartości firmy są bardzo zbliżone do wartości polskich.

Meble dziecięce

Meble i akcesoria

Meble i akcesoria spod marki Foppapedretti są przede wszystkim bezpieczne i wytrzymałe, co zapewnia komfort całej rodzinie. Są też proste w obsłudze oraz nie sprawiają żadnych dodatkowych problemów. Ich cena na pewno nie jest najniższa, ale wszyscy rozumiemy, że za jakość się płaci. Zapewnienia o znakomitym designie i wyjątkowej stylistyce produktów Foppapedretti nie są tylko kampanią marketingową marki. Firma regularnie zdobywa najwyższe laury na targach parentingowych na całym świecie i nic nie zapowiada zmiany takiego stanu rzeczy.