Świeżo wyciskane soki to inwestycja w zdrowie!

/

Jeśli ktoś chce żyć zdrowo często rezygnuje z przetworzonej żywności na rzecz takiej, którą będzie przygotowywać się samodzielnie. Odstawiamy dodatkowo słodzone soki, w których pojawiają się chemiczne dodatki, które na pewno nie działają korzystnie na nasze zdrowie.

Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj między innymi sprzęt marki Hurom, który odpowiada za wyciskanie soków. To świetna inwestycja w nasze zdrowie.

Wyciskarka Hurom

Hurom to marka, która doskonale wie jak odpowiedzieć na potrzeby klientów. Opracowane zostały przez tą firmę doskonałe urządzenia, dzięki którym staje się możliwe wyciskanie soku z warzyw i owoców tak, że to wszystko co najcenniejsze zostanie w takim soku i będzie on świetnie działał na nasz organizm. Z tego urządzenia powstawać będzie sok, który jest pełnowartościowy, kusi smakiem i walorami odżywczymi.

To surowe owoce i warzywa, które będą stanowić bogactwo wartościowych składników odżywczych. Cenne substancje są lepiej wykorzystywane przez nasz organizm, jeśli będą do niego dostarczane w formie płynnej. Dzięki wyciskarce Hurom z drugiej generacji udaje się osiągnąć kompromis między zawartością wartościowych składników a formą płynną. Najczęściej to urządzenie będzie polecane z tego względu, że charakteryzuje się pracą na wolnych obrotach. Zastosowana jest tam technologia, która sprawia, że urządzenie wykonuje wolne obroty, ale jest niezwykle skuteczne w tym wszystkim co robi.

Zdrowy styl życia

Technika wyciskania

W wyciskarkach przygotowuje się techniki pracujące mniej więcej około 40 obrotów na minutę. To najlepsze rozwiązanie, ponieważ przy takim tempie pracy sok nie będzie zwiększał swojej temperatury i dzięki temu mamy gwarancje, że wszystkie cenne wartości takiego soku zostaną zachowane. Możemy liczyć na to, że witaminy, minerały i enzymy zostaną bez naruszenia.

Nie tylko z owoców i warzyw

Polecane przez na wyciskarki Hurom to urządzenia drugiej generacji, które w jakieś mierze zostały udoskonalone. W zaawansowanych urządzeniach będzie można już pracować dosłownie z każdym surowcem. Co ciekawe urządzenie będzie w stanie przygotowywać soki także z traw zbóż, nasion czy warzyw liściastych. Niektóre urządzenia przerabiać można ze skórkami i pestkami w całości.

Pyszne soki z takiego urządzenia będzie można uzyskać najczęściej w krótkim czasie. To również duża zaleta, że w ciągu minuty pozyskać można nawet litr soku. Mogłoby się wydawać, że mała ilość obrotów sprawi, że tempo pozyskiwania soku nie będzie zadowalające, ale producent zadbał o to, by sprzęt pracował wydajnie i dawał nam dobrą ilość soku w krótkim stosunkowo czasie.